sadsad x
asdasd
Müşteri Hizmetleri

 

Müşteri Hizmetleri sayfamıza hoşgeldiniz.

Alış verişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla aşağıda listeledik.

Farklı sorularınız için, iletişim formunu kullanabilirsiniz...

Sipariş & Teslimat
 • Siparişimi Teslim Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

  Ürününüzü teslim alırken siparişin sizin adınıza olduğundan emin olunuz.

  Siparişinizi eksiksiz olduğundan emin olduktan sonra teslimat formunu imzalayarak kabul ediniz. Teslimat sırasında herhangi bir hasar tespit ederseniz
  0850 346 0 555'i arayıp müşteri temsilcilerimizle görüşüp iade ve değişim işlemlerini başlatabilirsiniz.


  İstanbul dışı gönderilerde, anlaşmalı kargo Yurtiçi Kargo firması ürünleri eksiksiz ve hasarsız olarak teslim etmekle yükümlüdür. Teslim almadan önce dış pakette hasar kontrolü yapmanız ve herhangi bir hasar durumunda “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatmanız gerekir. Kargo görevlilerinin hasar tespit tutanağında belirttikleri açıklamaların tam ve doğru ifadeler olduğuna dikkat ediniz. 1. kat ve daha yukarı katlara ürünlerin taşınmasının kargo firmasının sorumluluğuna girmediğini unutmayınız.

 • Siparişimin Teslimat Süresi ve Koşulları Nelerdir?

  Banka ödemesi onaylanmış İstanbul içi belli bölgelerden saat 17:00’a kadar verdiğiniz siparişlerinizi anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firmasına teslim ediyoruz.

  Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

  Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

  Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta adresi ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda sizinle iletişime geçilecektir.

  klikkolik.com yeni nesil online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda;

  Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

 • Siparişlerimi Nasıl Görüntülerim?

  Sipariş bilgilerinizi ‘Hesabım’ menüsü altındaki “Siparişlerim” bölümünde görüntüleyebilirsiniz.

 • Klikkolik gönderimlerinde hangi kargo firmalarıyla çalışılıyor?

  Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. En geniş dağıtım ağına sahip olmanın verdiği avantaj ile Türkiye'nin her yerine zamanında ve güvenle gönderilerinizi ulaştırmaktayız.

 • Adresime yakın kargo şirketi yok, siparişimi nasıl teslim alacağım?

  444 99 99 Telefon numaralı YurtiçiKargo müşteri hizmetlerini arayarak en yakın kargo şubesini öğrenebilirsiniz

 • Siparişim kargo firması tarafından ne zaman teslim edilir?

  Saat 15:00‘e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir ve teslim edildikten sonraki gün itibariyle 2 gün içerisinde tarafınıza ulaştırılır.

 • Geciken siparişim kargo firması tarafından ne zaman teslim edilir?

  444 99 99 telefon numaralı YurtiçiKargo müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.

 • Kargo takip numarasını nasıl alabilirim?

  Hesabım>Siparişlerim” menüsünde “Sipariş Detayı” sayfasında kargo takip numaranızı görebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.